Kominki elektryczne

0
360
xdcd

Kominki elektryczne Milano, Rome oraz Verona marki Optiflame są wykonane w stylu klasycznym, który charakteryzuje się kunsztownymi zdobieniami, jak i majestatycznymi wzorami, czy ponadczasową kolorystyką, toteż znajdują uznanie wśród inwestorów, projektantów oraz dekoratorów.

Klasycyzm to dbałość o szczegóły, o precyzję wykonania oraz o naturalne surowce. Ze względu na to, że Kominki elektryczne, takie jak Milano, Rome, czy Verona mają stylizowane obudowanie, doskonale sprawdzają się we wnętrzach stylizowanych na klasycyzm, gdyż ze względu na swój charakter, wspaniale się tam wkomponują.

Kominki Milano – iście włoski kunszt

Są one przeznaczone do wnętrz, które mają tradycyjny charakter, gdyż ich wspaniale wykończona obudowa, pełna elegancji, jest fornirowana naturalnym drewnem, które może być w kolorze Wiśni, bądź Złotego Dębu. Te kominki stwarzają wyjątkowo realistyczny efekt palących się polan, a także zawierają wbudowany termowentylator (moc 1,2 kW), który subtelnie i równomiernie oddaje ciepło pomieszczeniu. Zaletą jest to, że efekt ognia działa także niezależnie od funkcji grzania, a temperaturę można regulować poprzez termostat.

Kominki Rome – inspiracja Rzymem

Charakterystyczną cechą kominka to ciemnobrązowa obudowa fornirowana naturalnym drewnem, jak i front, który jest ozdobiony subtelnym ornamentem – wstęgą materiału, a jego boki dekorują płaskorzeźby w kształcie antycznych pilastrów, bądź półkolumn. Tak duże bogactwo dekoracyjne idzie tutaj w parze z wygodnym użytkowaniem, a ponadto posiada on realistyczny efekt płomienia wraz z paleniskiem, które jest imitacją palących się polan. Znajdziemy tutaj termowentylator – moc to 1,2 kW. Płomienie oraz grzanie to funkcje, które mogą działać niezależnie od siebie, toteż o letniej porze możemy uniknąć dodatkowego podgrzania pomieszczenia. Będziemy mogli regulować temperaturę w niewidoczny sposób, gdyż elementy do regulacji znajdują się za ruchomym panelem maskującym, dzięki czemu kominek nie jest przez nie oszpecony.

Narożnikowe Kominki Verona – romantyczny nastrój

Kominek ten jest marki Optiflame o eleganckiej obudowie fornirowanej orzechowym drewnem, posiada dekorację w postaci prostego, geometrycznego reliefu. Dzięki zastosowaniu panelu wewnętrznego, jako imitacji marmuru, uzyskuje się ciekawy kontrast, a także efekt rozświetlenia frontu kominka. Projekt tego kominka ma przeznaczenie do narożnej części pomieszczenia, co daje dużą oszczędność powierzchni, co pozwala na jego umiejscowienie nawet w niedużym wnętrzu.

Kominki Optiflame – czemu właśnie te?

Takie kominki doskonale nadają się do zamontowania w domu, czy w mieszkaniu, gdyż nie muszą być podłączane do komina, ani nie wymagają specjalnego systemu wentylacyjnego, bądź odprowadzania spalin. Nie trzeba obawiać się tutaj żadnego dymu, czy pobrudzonych pomieszczeń, a ponadto bez problemu można je utrzymać w czystości. Nie będziemy musieli również martwić się o opał, ponieważ wystarczy je jedynie podlączyć do źródła zasilania, by cieszyć się z blasku płomieni i skutecznego ogrzewania.