Sprawdzone drzwi przeciwpożarowe ei-30

0
1057
drzwi przeciw pozar

Wartościowe dla ludzi jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w domu, w pracy, w drodze. Każdy o tym myśli, a rynek oferuje nam szereg rozwiązań, które dbają o nas i o nasze bezpieczeństwo. Jednym z takich produktów są drzwi przeciwpożarowe ei-30.

Takie drzwi doskonale nadają się do domu, jak i do biura oraz zakładu produkcyjnego. Ich zastosowanie jest ogólne, a właściwości doskonale nas chronią na wypadek ognia i jego skutków. Drzwi stalowe przeciwpożarowe ei-30 doskonale sobie radzą z obciążeniem ogniowym i dlatego warto je stosować w każdym miejscu. Dom lub mieszkanie to miejsce, które szczególnie wykorzystuje ten model drzwi.

Obecnie na rynku oferowane drzwi wielofunkcyjne niczym nie odbiegają wzorami i wyglądem od prestiżowych wzorów nowoczesnych rozwiązań. Zastosowane technologie oraz możliwości ochronne drzwi Doortrade szybko są zauważalne przez klientów. Zwracając uwagę na odporność ogniową to warto przyjrzeć się modelom posiadającym parametry EI 30, EI 60, EI 120. Z tego zakresu, każdy wybierze odpowiedni wzór dla siebie. Po uprzedniej ocenie indywidualnych potrzeb wybór drzwi przeciwpożarowych jest już prostą sprawą.

Doortrade to dystrybutor na skalę krajową. Posiada tylko autoryzowane produkty, które dzięki rygorystycznym normom zapewniają bezpieczeństwo. Bezpiecznie żyć to mieć drzwi p poż, które mogą być przydatne w najmniej oczekiwanym momencie.