Do czego służy zagęszczarka do kostki brukowej?

0
599
Zagęszczarka jednokierunkowa 90kg Altrad Belle PCX500 Honda GX160

Sposób działania zagęszczarki do kostki brukowej można porównać do innych tego typu urządzeń. Tego typu zagęszczarka pozwala usunąć z gleby powietrzę oraz wodę, dzięki czemu dochodzi do wydajnego i efektywnego ubicia gruntu. To sprawia, że nowoczesna zagęszczarka przyda się nie tylko przy przeprowadzaniu prac brukarskich.

  1. Porady dla operatorów ubijarek kostki brukowej
  2. Jak wybrać idealną zagęszczarkę?
  3. Polecane modele zagęszczarek do kostki brukowej

Warto więc wybierać wyłącznie niezawodne zagęszczarki od najlepszych producentów, ponieważ dzięki temu będzie można je wykorzystać również do utwardzenia podłoża przed rozpoczęciem stawiania fundamentów lub do bicia tłucznia. Oferta przygotowana przez e-sklep Norwit.pl obejmuje wyłącznie wysokiej jakości zagęszczarki gruntu. Daje to klientom pewność, że nowa zagęszczarka gruntu sprawdzi się nawet w przypadku najtrudniejszych zadań.

Zagęszczarka rewersyjna Weber CR 9 CCD 2

Porady dla operatorów ubijarek kostki brukowej

Podczas pracy z takim sprzętem należy pamiętać, że zagęszczarka do kostki brukowej nie może pracować zbyt wolno, ponieważ mogłoby to doprowadzić do zbyt mocnego ubicia w jednym miejscu. Przed rozpoczęciem prac należy natomiast dokładnie wyczyścić płytę robocza i skontrolować jej stan. Dzięki temu zagęszczarka jednokierunkowa nie będzie narażona na uszkodzenia.

Jak wybrać idealną zagęszczarkę?

Popularny sklep online Norwit.pl ma w ofercie zarówno zagęszczarki jednokierunkowe, jak i zagęszczarki rewersyjne. Bogata oferta obejmuje również rozwiązania, z których skorzystają klienci posiadający już zagęszczarki. W takim przypadku na Norwit.pl można zamówić specjalny dywan do układania kostki brukowej.

W przypadku zagęszczarki Bomag można natomiast zamówić elastomer BVP1845. Sklep oferuje ten asortyment w bardzo przystępnej cenie.

Zagęszczarka jednokierunkowa Husqvarna LF100 Honda LAT Elastomer

Polecane modele zagęszczarek do kostki brukowej

Jeżeli nie wiesz, czy warto dopłacić do zagęszczarki Husqvarna, zdecydować się na zakup zagęszczarki Swepac czy może jednak postawić na tańszy sprzęt oferowany przez sklep Norwit.pl, skontaktuj się ze sprzedawcą lub sprawdź poniższe propozycje.

Wśród polecanych urządzeń można znaleźć:

  • zagęszczarki Altrad Belle 90 kg wyposażone w silnik GX 160 i 4kW mocy. Prędkość robocza wynosi 21 m/min.
  • zagęszczarka rewersyjna z kategorii obejmującej zagęszczarki Wacker Neuson DPU 5545 HEAP z silnikiem 1D42S o mocy 7 kW pozwala uzyskać prędkość roboczą 27 m/min i pracuje na olej napędowy.
  • zagęszczarka Weber rolkowa VPR 700 została wyposażona w silnik Honda GX 160 o mocy 4,9 KM. Ten model pracuje na benzynę.

Zagęszczarka rewersyjna Swepac FB 510