Satel Systemy Alarmowe

0
687
Satel-Security_Systems

satel system alarmowy 1

Firma Satel to jeden z przodowników na rynku systemów alarmowych. Działalność przedsiębiorstwa opiera się na kreowaniu oraz wytwarzaniu sprzętu elektronicznego, charakteryzującego się najwyższą jakością. Głównymi produktami firmy są alarmy, a także ich wyposażenie.

Zakład znany jest z wdrążania najnowocześniejszych technologii w produkowaniu urządzeń oraz ciągłej kooperacji z dystrybutorami posiadającymi wysokiej jakości podzespoły. By spełnić wszelkie oczekiwania klienta każdy produkt musi odpowiadać wielu wymaganiom i być poddany licznym próbom, przez co mamy pewność, iż oferowany sprzęt jest niezawodny i bezpieczny.

Satel – Jakie Alarmy?

Firma Satel oferuje nam produkty, które są trwałe, nieskomplikowane w montażu oraz użytkowaniu, wszystko dzięki nowoczesnej metodzie kierowania jakością, która jest kompatybilna z normą ISO 9001:2000.
Przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania nie tylko tradycyjne alarmy, nadające się do niewielkich mieszkań, ale także wysoko rozwinięte struktury alarmowe, których spektrum zastosowań jest wyjątkowo szeroki.

Satel oferuje między innymi następujące produkty:

• Systemy alarmowe,
• Czujki,
• Sterowniki radiowe,
• Sygnalizatory,
• Stacje monitorujące,
• Zasilacze buforowe,
• Dzielniki ekranu,
• Systemy kontroli dostępu.

Satel – Jakie produkty – alarmy domowe alarmy do sklepu…

Firma SATEL W swojej ofercie ma proste urządzenia wykorzystywane w małych obiektach takich jak sklepiki i domki kempingowe, po rozbudowane systemy sygnalizacji włamania i napadu, które można wykorzystać na większych powierzchniach.

Wyróżniamy kilka rodzajów systemów alarmowych. Pierwsze z nich to proste alarmy wykorzystywane w domkach kempingowych, sklepikach oraz garażach. Istnieją również systemy włamania i napadu wykorzystywane w budynkach mieszkalnych- domach i mieszkaniach, a także większych sklepach.

Prócz zwykłych systemów alarmowych firma SATEL oferuję również zintegrowane rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w firmach i instytucjach należących do użytku publicznego. Ostatnim systemem alarmowym jest system zautomatyzowany. Poniżej przedstawiony jest krótki opis każdego z systemów.

System Sygnalizacji Alarmu

Prosty system sygnalizacji włamania i napadu stanowi idealne zabezpieczenie małych miejsc, gdzie w łatwy i prosty sposób można go zamontować. Technologia tego systemu wykorzystuję komunikator GPRS, który szybko informuję o istniejącym zagrożeniu. Atutem tego systemu jest bezprzewodowe połączenie z czujkami. Proste systemu alarmowe cechuję przede wszystkim szybka instalacja, to idealne rozwiązanie tymczasowe, które w łatwy sposób można przenieść.

Gdzie Wykorzystywane są Alarmy Satel-u ?

Systemy Alarmowe Satel, które wykorzystywane są w budynkach mieszkalnych i sklepach wyposażone są w komunikatory cyfrowe TCP/IP oraz GSM/GPRS. Swoją popularność zdobyły dzięki temu, że podczas instalacji można użyć urządzeń bezprzewodowych tam gdzie się tylko zechcę. Prosty interfejs stworzony jest z myślą o niewymagających klientach, którzy oczekują na co dzień łatwego w obsłudze systemu. Na dodatek tym systemem alarmowym można sterować na kilka sposobów wedle potrzeb rezydentów. Nieskomplikowane rozwiązania są najlepsze, dlatego tak wielu zwolenników zdobył ten system alarmowy.

Zintegrowane rozwiązania firmy Satel, które instalowane są w firmach i instytucjach użytku publicznego, a prościej rzecz ujmując w biurach zostały stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują profesjonalnego rozwiązania wysokiej jakości potwierdzonego certyfikatem. Takim rozwiązaniem jest system alarmowy zintegrowany, który ma za zadanie zapewnić najwyższą jakość bezpieczeństwa. System ten urozmaicony jest o wiele dodatkowych funkcjonalności. Między innymi wykorzystuję funkcję kontroli dostępu z systemem sygnalizacji włamania i napadu.

Co jeszcze wyróżnia firmę Satel ?

Alarmy SATEL w swojej ofercie wyróżnia również zautomatyzowane systemy alarmowe, które opierają się na wysokiej klasy automatyce, zapewniając pełne bezpieczeństwo. Ten rodzaj systemu wykorzystuję centrale INTEGRA, która w swojej ofercie ma szeroką gamę przeróżnych modułów i funkcjonalności. Na dodatek istnieję możliwość wykorzystania integracji z urządzeniem automatycznym w normach KNX tym samym zyskując system o niecodziennej uniwersalności.
Propozycji systemów alarmowych proponowanych przez firmę SATEL jest kilka. Oferta tej firmy skierowana jest do klientów o różnych potrzebach. Ze względu na bogatą gamę produktów, z pewnością bez problemu każdy konsument wedle swoich potrzeb i wymagań znajdzie odpowiedni system dla siebie. Oferujemy usługi montażu każdego typu alarmu firmy Satel na terenie m. Poznań i Wielkopolski.